BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Turtas ir skurdas -viskas viename kieme

Sveiki, Mielieji,


po nedidelės pertraukėlės aš vėl su jumis.


Mūsų kiemo gyvenimas stagnuoja po truputį, nieko naujo nevyksta. Triusikai karts nuo karto kaba, bet vis tie patys. Narkomanai tyliai ropinėja, kaimynas mašiną stato ant žolės.


Bet štai vakar užfiksavau neblogą vaizdelį:Kieme vietos mašinai pasistatyti buvo į valias, bet vat blizgančiam Mersui reikėjo atsistoti ant žolės…o visai šalia ramus bomžas, koki pusvalandį rūšiavo savo sukauptą turtą. Turtas ir skurdas, vienas šalia kito, ir abu bjaurūs.


Sėkmės, mielieji,


Kiemsargis

Rodyk draugams

komentarai (5) | “Turtas ir skurdas -viskas viename kieme”

 1.   Metalled rašo:

  Ha. Ir juokinga ir nelabai…

 2.   Remis rašo:

  Vau, labai fainas blogas. O sita nuotrauka kertanti, tik atrodo bizki surezisuota. Zaviuosi tokiais kiemukais apsuptais namu - visai kaip melodramose, tenvisokie sinsilos meksikonai dziauna savo baltinius, biciuoliujasi ir t.t., tikrai fun.:) Siaip abu blogai fantastiski - apskritai turbut geriausia ka sitam blogas.lt teko matyti. Truksta tik reklamos.

 3.   Rin rašo:

  Man irgi shits blogs patinka, o ir foto labai gerai pagauta… Vis stebiuosi, kaip tiek daug galima atrasti savo kieme. Manau, kad manasis savo subtilybemis nenusileistu siam, tiktai visai neturiu nuotaikos ant savo kiemo "rautis" :D

 4.   TŽ rašo:

  As tai cia izvelgiu kriminala,pagalvokit, \\\'\\\'dėdė\\\'\\\' su mersu pristato narkotikus,o tas vidurinis tipas liepia bomzui juos isnesioti klientams,visi trys elgiasi taip kad niekas nieko neitartų.

 5.   Anonymous rašo:

  kam fotkinat bomzus?kam to reikia, atrodo nekaip, ir dar ant visos Lietuvos, lyg to nebūtume matę.

Rašyk komentarą