BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Atgal į balanos gadynę

Sveiki, mielieji,


bet šis pasveikinimas netinka elektros tinklų darbuotojams. Man jie vakar nepatiko.


Viskas prasidėjo nuo to, kad prieš pusantro mėnesio gavau painų raštą, kad esu skolininkas ir, kad man atjungs elektrą. Labai rašto neanalizavau, pažiūrėjau į skaitliukus ir sumokėjau. Pranešiau apie tai rašte nurodytu telefonu.


Vakar jau prie durų pajutau BLOGĮ. Štai kokį ženklą jis paliko:Gerai, kad namie buvo degtukų ir žvakių. Pasijaučiau kaip kažkokiais priešistoriniais ar rusų blokados laikais :)O blogiausia, kad vakare negalima sulaukti jokios pagalbos ir gauti jokios informacijos.


a) lapelyje nurodytas 800 numeris į kurį iš mobiliako paskambinti negalima (o ir šeip jis senai neveikia, reikia skambinti trumpuoju numeriu).


b) informacinė tarnyba sujungė mane su kažkokiu dispečeriu. Kuris buvo kantrus, išklausė visus mano grasinimus, bet negalėjo niekuo man padėti. Taip suprantu jis ten sėdi ir klausosi tokių kaip aš skambintojų. Vienžo - savotiškas psichologas. Atsiprašau jo, kalbėjau grubiai, kas mane pažįsta gali įsivaizduoti.


c) tas dispečeris davė man inžinieriaus Henriko Ragausko numerį, nes ant lapelio jo parašas, tai jis tikrasis BLOGIS, jis savomis rankomis mane paliko be šilumos, maisto ir užleido ant manęs moters pyktį. Žinoma mobiliakas išjungtas, greičiausiai ne aš vienas jį medžioju. Oi kaip būčiau rėkęs, jei būčiau prisiskambinęs.


Ėjome miegoti tamsoje, šaltyje ir visi pikti. Tik šiandien pavyko išsiaiškinti, kad esu baudžiamas už beveik dviejų metų senumo nuodėmes. Tada susidarė šiokia tokia skola, nes mokėjau pagal klaidingus tarifus. Dabar atkapstė ir nukirpo laidus.


Jei tik galėčiau tai nutraukčiau su jais sutartį…bet tada kas - prie žvakių gyventi? Susimokėjau šiandien skolas plius 55 Lt už “Atjungimo - pajungimo paslaugos mokestis”. Ir laukiu kol prijungs mane atgal prie tų RST.


Laiku apmokėkit sąskaitas!


Kiemsargis tamsoje.

Rodyk draugams

komentarai (5) | “Atgal į balanos gadynę”

 1.   vytauc rašo:

  Vargšas kiemsargis…:D

  Tokioj situacijoj blogiausia išties būna ne elektros nebuvimas, o moters pyktis…

  Einu ir aš susimokėsiu…

 2.   Atira rašo:

  bet tai kokia romantika prie zvakiu :DDD

  Patikek - nebuvo jokios romantikos…

  Redagavo manokiemas 2006-10-20 15:45

 3.   johnsmith rašo:

  Vargsas zmogus, kaip nepasiseke. Bus pamoka ir jam ir BLOG'o skaitytojams - mokekit skolas. As taipogi galvodavau, kad kai nera elektros romantiska, bet kai tai atsitiko is tikrojo apsigalvojau. Siaubas kazkoks: visa vakara be televizijos, interneto, kompiuterio… Dar jei vienas namie tai gali pradet imt depresija :D

 4.   Atira rašo:

  nium as su lengva ironija ta romantika paminejau :)) visi suprantam kas per gyvenimas siais laikais be elektros ;)

 5.   Televizoriai rašo:

  Bjaurios tokios situacijos, teko susidurti:)

Rašyk komentarą